3 vienkāršas darbības, lai paceltu savu zirgu

Lēciet augstāk, uzlabojot tehniku

Lēciena augstuma palielināšana ir aizraujoša un biedējoša jums un jūsu zirgam. Sagatavojiet sevi un savu zirgu panākumiem, strādājot pie pamatiem, pirms veicat augstākus lēcienus. Lēcot daudz mazu lēcienu un kļūstot par spēcīgu plakanu braucēju, varēsiet pārlēkt lielus žogus. Fitness palīdzēs jums un jūsu zirgam kāpt raitāk un ātrāk, padarot to jautrāku jums abiem. Labs pamats palīdzēs uzlabot un noslīpēt jūsu lēkšanas prasmes, savukārt slikts pamats radīs problēmas, kas vēlāk būs jānovērš. Tāpēc, kad sapņojat par lielāku augstumu, atcerieties, ka, pārlecot mazās lietas un attīstot jāšanu un zirga braukšanu līdzenumā, jūs to sasniegs.

Uzturiet vienmērīgu tempu

Uz plakanas braucēji attīsta ritmu un tempu lēcienu kursiem. Lēšanā palīdzēs iziet cauri iejādes treniņu piramīdai un nodrošināt, ka zirgs ir elastīgs un tam ir regulārs ritms. Pat plakaniski apmācīti zirgi var izaugt satraukti un steidzināt žogus. Daļa no vienmērīga ritma izveides ir vingrināties pāri maziem žogiem vai zemes stabiem un iemācīties mainīt zirga soli, lai efektīvāk pietuvotos lēcieniem — ar mazākiem lēcieniem — vai lēnāk un vairāk soļu pievienojot pēc komandas.

Veiksmīgam džemperim jābūt regulējamam; zirgu bez ritma un nekontrolējama tempa nebūs iespējams droši un efektīvi vadīt. Darbs plaknē var būt mazāk jautrs, taču tas veicina fizisko un garīgo sagatavotību, lai zirgi varētu droši, veiksmīgi un kontrolēti lēkt. Mēģiniet vingrināties plakanos braucienos pāri zemes stabiem un pielāgot zirga tempu pirms un pēc. No turienes jūs varat praktizēt lēkšanu pāri mazām barjerām.

Ja jūsu zirgs steidzas, koncentrējieties uz viņa ievainojamību uz līdzeniem un virs zemes esošajiem stabiem vai sīkiem lēcieniem. Palīdzot zirgam atslābināties un koncentrēties aizraujošos lēcienu kursos, tas palīdzēs viņam progresēt augstāk konkūrā. Uztraucies zirgs ir mazāk koncentrējies, tāpēc atpūtieties pat lecot.

 

Lēkšana

Lecot gribas zirgu ar taisnumu un ritmu. Ja viņi aust un šūpojas līdz barjerai, viņiem būs grūti pacelties un būt uzmanīgiem, šķērsojot to.

Dzīvoklī tiek uzsvērts taisnums, bet pārliecības trūkums to var ietekmēt. Tā kā zirgi vēlas izskriet vai baidās no žoga, viņiem ir mazāka iespēja tai tuvoties taisni. Veidojiet zirga pārliecību, veicot nelielus lēcienus viņa komforta zonā, pēc tam pakāpeniski izspiediet tos ārā. Ja viņu taisnuma trūkums ir saistīts ar fizisku vājumu, var palīdzēt uz iejādes vērstas plakanās apmācības aktivitātes. Pat ja neplānojat piedalīties iejādes sacensībās, ikdienas jāšanā jāizmanto iejādes koncepcijas, lai izveidotu spēcīgu pamatu un mācītu zirgam, kā nest jātnieku uz līdzenas un pāri žogiem.

Pašpārliecinātos zirgus nevajadzētu sodīt par atteikumiem. Baiļu sodīšana nevairo pārliecību. Esiet pacietīgs pret savu zirgu un maigi veidojiet viņu pārliecību. Skriešanās uz augstākiem žogiem var satricināt jūsu un zirga pārliecību. Svarīgi ir arī rūpēties par savu ķermeni un palīglīdzekļiem. Pārāk agri vai pārāk vēlu var izsist jūs no līdzsvara un jūsu zirgu no līdzsvara. Spēcīgs sēdeklis, kājas un rokas palīdz jums atbalstīt zirgu pieejā.

 

Pārliecības veidošana

Pārliecība rodas, ja esat pietiekami pacietīgs, lai izveidotu stabilu pamatu, vienlaikus izstumjot sevi no savas komforta zonas. Lai gūtu vislielākos panākumus, dariet to LĒNĀM. Pārspīlēšana var iedragāt jūsu un jūsu zirga pārliecību. Vingrošanas režģi ir lielisks paņēmiens, lai iegūtu pārliecību, pārlecot lielākus žogus, jo tie ir paredzēti garuma koriģēšanai. Jūsu zirgs var noteikt attālumus, kamēr jūs koncentrējaties uz savu ķermeni starp lēcieniem un pār tiem.

Tas samazina izaicinājumu atbalstīt un novērtēt zirgu starp lēcieniem ar daudziem soļiem starp tiem un režģiem. Nelielas izmaiņas palīdz jūsu zirgam saglabāt taisnumu un precīzi izlēkt cauri režģim. Režģi, kas iestatīti konkrētiem soļiem, neļauj zirgiem steigties. Ja jūsu zirgs ir šausmīgs skrējējs, jums tas jārisina virs zemes stabiem vai nelielas vingrošanas, pirms iegūstat pārliecību par lielākiem riņķiem.

Lēciena pildvielu praktizēšana mājās var palīdzēt palielināt jūsu zirga pārliecību par izrādēm. Jūs varat iegādāties ziedu imitācijas dolāru veikalā vai nokrāsot saplākšņa gabalu. Tas viss ir par šova norises un žogu simulāciju, ko jūs un jūsu zirgs var satikt ārzemēs, lai jūs varētu apmācīt zirgu mājās, kur tas ir visērtāk, un sagatavot to nezināmajam ārpus īpašuma.

Bīstamo žogu ierīkošana var palīdzēt jūsu zirgam iegūt pārliecību un kļūt mazāk nobiedētam. Ar jums tur viņi jutīsies drošāk, un jūs varat izmantot balvas, lai cīnītos pret viņu bailēm un mudinātu viņus darīt jaunas lietas. Atkal ejiet viņu tempā un neizspiediet viņus pārāk tālu ārpus viņu komforta zonas, pretējā gadījumā viņi var kļūt vairāk baidījušies.

Maigs sevi. Nav salīdzināšanas. Nav zirgu salīdzināšanas! Jums abiem ir talanti un ierobežojumi. Nesalīdzini savu ceļu uz izcilību ar citiem. Tas nepalīdz ne jums, ne jūsu izjādes izaugsmei. Pārliecinieties, ka jūsu skolotāji uzlabo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp